ϟ hypersonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Phasellus aliquet cursus dui sed vehicula. Aliquam rutrum aliquet arcu ut accumsan. Integer aliquam erat orci, et suscipit dolor tempus vel. Nunc dapibus orci augue, congue rhoncus eros maximus vitae. Nam non feugiat neque. Morbi in mattis arcu, eget lobortis ante. Vestibulum consequat ultricies lacus, at blandit augue convallis vitae. Mauris ac lacus et mi volutpat faucibus. Sed gravida, ipsum ut blandit condimentum, velit mi iaculis mi, at egestas neque purus vel dui. Aenean finibus quam lectus, nec luctus augue finibus non. Maecenas vitae dolor tincidunt, vulputate justo in, volutpat eros. Ut ac volutpat enim, eget commodo felis. Vivamus sed quam id sem porttitor sodales in ac risus. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Duis sit amet vehicula ipsum, sed mattis risus.
Вход
Latest topics
Връщане на геройЧет Ное 28, 2019 10:57 amMcKinley
Запазване на ликСъб Ное 23, 2019 7:22 pm◥ hádēs
Заети ликовеСъб Ное 23, 2019 1:04 pmMcKinley
- аll I need is one more day with her.Пет Авг 30, 2019 11:08 pmfenrir.
Търся си: другарче за SEMI & GIF RPСря Авг 28, 2019 10:09 pmMcKinley
₪ swimming through the void - SPAM vol.6Нед Авг 25, 2019 8:17 pm◥ hádēs
my heart is weak; tear it down piece by piece.Вто Авг 20, 2019 6:20 pmArachne
Wish I may, wish I might, find my one true love tonightСъб Авг 17, 2019 2:41 pmJack of All Trades
Търся си: РП другарчеПет Авг 16, 2019 9:14 pmCerberus
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

View the whole list


Go down
Sarah.
Sarah.
θεός
θεός
Брой мнения : 24
Join date : 09.07.2019

you make me lose my confidence Empty you make me lose my confidence

Вто Юли 23, 2019 1:37 am
Въртеше халката ловко между пръстите си. Проследяваше ръбовете на малкото кръгче. Замисленият ѝ поглед блуждаеше някъде отвъд парченцето метал. Отвъд тънките ѝ пръсти.
Нещо не ѝ достигаше. Беше проклета кралица на Олимп, а нещо ѝ липсваше. Ако не беше съвършена; пример за останалите богини; ако не беше поне добра съпруга, тогава какво беше? С какво се различаваше от всяка друга богиня. От сестрите си например? Защо те да не бяха до Зевс, а тя? Седеше тук напълно сама от няколко дни като пълна глупачка, а Зевс го нямаше. И не просто го нямаше, а тя не знаеше къде е. Собствената му жена нямаше идея къде да потърси мъжа си ако се наложеше. Ако някой я попиташе къде е Великият Зевс? Какво се очакваше от нея? Да свие просто рамене. Вероятно всички вече знаеха какви ги върши. Къде е. С коя отново злепоставяше собствената си жена, а Хера седеше вкъщи като послушна съпруга и го чакаше ставайки пълна глупачка.
Продължаваше да върти металният кръг между пръстите си. Трябваше да значи нещо. Бракът не беше просто игра. Не беше просто глупав пръстен.Нито украшение. Беше символ. Обещание. А той сигурно не даваше и пет пари за смисъла на всичко това. Хвърляше го лекомислено все едно беше нищо.
Очите на богинята почваха едновременно да се пълнят с тъга и гняв. И какво като беше Зевс! Великият Зевс! Това не значеше, че правилата не важат за него. Не значеше, че можеше да прави каквото си поиска. Безотговорността му към отношенията им я караше да изстива малко по-малко към него с всеки изминал ден. Опасяваше се, че един ден щеше да застане пред него и нямаше въобще да го познае. Гневът щеше да се трупа докато в един простичък ден нямаше да стане повече от всичко останало. Щеше да наводни напълно сърцето ѝ и кой знае какво щеше да се случи тогава.
Усети статичното електричество изправящо косъмчетата по врата ѝ. Беше способна да усети присъствието му, така както никой не можеше.
you make me lose my confidence Skam-gifs-best-nakamas-41374227-177-269
- Нямаше те с дни. - каза, а растящата порция гняв личеше в гласът ѝ. Пламъчетата се събираха едно върху други в очите ѝ и заплашваха да избухнат в яростен пожар. Погледът ѝ все още изучаваше пръстена докато внимателно и нежно го постави обратно на пръста си, а след това внимателно се обърна към него с назидателен поглед - Къде беше? - с коя беше?
Zeus
Zeus
θεός
θεός
Брой мнения : 8
Join date : 15.07.2019

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Вто Юли 23, 2019 2:39 am
Олимп победоносно се извисяваше над облаците и беше все така спокоен и великолепен, както от началото на вечността. В миг, синьото небето се разцепи, няколко мълнии последваха, небосводът се отвори, а една от светкавиците попадна на най-високия хълм... Именно там, на най-високата точка в Олимп, се простираха необятните покои на богът на боговете- Зевс.

Мълнията удари, а зловещият шум, който я последва наруши спокойствието в двореца. Великия Зевс гордо пристъпваше по главния коридор, като разтваряше огромните порти с две ръце, а шумът от разбиването им се разнасяше в ехо. Остана последната врата, която този път стражите отвориха за господаря си, а вътре го чакаше неговата кралица.
Тя обаче не беше зарадване от дългоочакваното му пристигане... и искаше да узнае, къде и какво е правил най-напред.

- Добре знаеш, Хера... занимавах се с човешки дела. Този път са намислили нещо ужасно.- гласът на Зевс беше неспокоен, веждите му бяха смръщени а челото набръчкано.
- Тези човеци знаят едно, и това е как да се забавляват... но са глупави и арогантни, мислят, че могат да се бъркат в божествените дела.- Богът потърка брада и скръсти ръце, като гледаше в противоположна посока от тази на Хера. След кратка пауза, той се обърна към нея и продължи.- Сега не е момента да повдигаме въпроса, знам какво си мислиш и какво те безпокои, но това, което предстои, е по-голямо и от двама ни. Не става въпрос за нас, а за опасност, която е надвиснала над целия Олимп.- Зевс се опитваше и да се оправдае, той звучеше замислен, притеснен и дори леко уплашен. Но наистина, това което знаеше щеше да изправи косите дори на Хера.

you make me lose my confidence Tumblr_pfosm5Nkk31sxwyufo3_250
Sarah.
Sarah.
θεός
θεός
Брой мнения : 24
Join date : 09.07.2019

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Вто Юли 23, 2019 3:12 am
Гневният ѝ поглед не го изпускаше и за секунда. Не му вярваше. Нима щеше да дойде при нея и да ѝ признае, че е бил с друга. Отново щеше да разбере от някой страничен. Слуховете щяха да плъзнат бързо, а ако не стигнеха до нея по някаква причина, вероятно щеше да го хване в крачка. Ревността се натрупваше прекалено бързо, за да може да мисли трезво. Пред очите ѝ беше тялото му преплетено с чуждо. Устните му впити в други. Липсата му бе била прекалено дълга, за да може тя да запази самообладание и да даде дори минимален шанс на думите му да бъдат истина.
- Човешки дела? Така ли го наричаш вече - усмихна се горчиво скръствайки ръце пред гърдите си. Чувстваше обичайната тежест в гърдите, която само той можеше да я накара да почувства. Ядът, който само той запалваше. Не можеха ли да са щастливи един с друг. Само един с друг. Какво не му даваше тя, което той търсеше при други? Защо я беше избрал за себе си ако не му беше достатъчна?
- Зевс, нямаше те дни! Дори не знаех къде си! А сега идваш и ми сервираш новината, че си бил при хората, но не защото си тичал отново след някоя, а защото си се грижил за Олимп. Лъжеш ме! Как въобще мога да ти вярвам на каквото и да било, по дяволите!? - повиши тон, а пламъците в погледа ѝ се разрастваха. Щеше да намери проклетото момиче или момче и щеше да го накаже. За едно беше прав. Проклетите смъртни бяха прекалено арогантни и самовлюбени! Занимаваха се с боговете без дори да си дават сметка какви последствия можеха да имат действията им.
you make me lose my confidence Tumblr_okwbusQYXH1vl71q0o4_250
- Не ми хвърляй прах в очите! Мразя да го правиш! Не намесвай Олимп в личните ти изпълнения. Не се опитвай дори да се оправдаваш с Олимп, защото ако се опитваше да го пазиш щеше да си тук! - опитваше се да се владее, защото беше уморена от подобен тип разговори. От отношението му. Лъжеше я в очите без капка срам.
Zeus
Zeus
θεός
θεός
Брой мнения : 8
Join date : 15.07.2019

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Вто Юли 23, 2019 3:53 am
-О, значи все пак искаш да знаеш...- Зевс въздъхна, а на лицето му се изписа сериозна, студена гримаса.
-Точно това е проблемът ти, Хера, ти винаги искаш да знаеш.- Богът продължи с по-сериозен и твърд тон, като доближи любимата си и я погледна право в очите. Истина бе, че мисията му на Земята беше да разреши сериозен проблем, който бавно застигаше Олимп, но също така беше и истина, че се беше позабавлявал и със земните жени. Решаването на земни делата изискваха сближаване, сближаването- празненство и вино, виното- веселба и забавления, а забавленията- жени и проблеми...

-Да, всичко това е истина, всичко което казваше е така, ти си права, това искаш да чуеш нали!?- Зевс повиши тон, а вената на челото му изпъкна, насред яростния му поглед.- Бях с други жени, бях на Земята и се забавлявах с телата им!- последното, божеството извика, а гръмотевиците, които пропукаха небето, разтресоха целия Олимп.- Истина е и обаче...- продължи спокойно богът, преди което пое дълбоко въздух- че целта на пътуването ми, не беше това, скъпа моя.- Зевс приведе поглед, сякаш засрамен и простъпи към богинята си. Той я прихвана зад кръста, като беше застанал зад нея и допря устните си върху къдравата й коса.

- Знаеш че нищо не може да разклати любовта ми към теб, царице моя- той шепнеше бавно в ухото и, като че ли се опитваше да укроти свирепия звяр, затворен в тялото й.
- Хера, това което открих на земята... това е цяло безумие. Това което човеците ще отприщят над света си, а и над нашия, не ще бъде измеримо в граници.- той се отдръпна от богинята си и я погледна в очите, от високо, точно както обичаше.
- И аз се провалих, нещо което не бе присъщо за мен... до сега. Аз предадох теб, предадох Олимп, предадох дори хората и най-вече предадох себе си...- Зевс погледна надолу и изви тялото си настрани. Великия бог сега изглеждаше разочарован, сломен и дори изгубен. Това което той не успя да предотврати на земята го раздираше отвътре. Провалът му щеше да бъде пагубен за целия Олимп.

you make me lose my confidence Tumblr_pfosm5Nkk31sxwyufo1_250 you make me lose my confidence Tumblr_pfosm5Nkk31sxwyufo4_250
Sarah.
Sarah.
θεός
θεός
Брой мнения : 24
Join date : 09.07.2019

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Вто Юли 23, 2019 4:35 am
С всеки един повишен тон по-нагоре думите му се забиваха все по-остри в съзнанието ѝ. Гневът изпълваше изцяло тялото ѝ, а някъде в края на зелените ѝ очи се оформяха сълзи от предателство. Говореше така сякаш няколко нощи прекарани с човешките жени не бяха голяма работа. Сякаш думите излизащи така лековато между устните му бяха част от съвсем нормален разговор. Нищо съществено, а той дори не осъзнаваше, че точно това отношение към онова, което се предполагаше че имат я погубваше. През целия си хилядолетен живот му бе била вярна. Спазваше обещанието си като негова съпруга. Беше първият и единствен мъж в живота ѝ и дори за секунда не бе мислила да се отдаде в чужди обятия. Беше богинята на брака, а не можеше да запази дори своя цял. Как се предполагаше да реагира в такъв случай?!
Усети дланта му на кръста си и топлината на близостта му зад гърба си и стисна клепачи затваряйки очи в опит да задържи всичко, което се насъбираше в нея. Проклета издайническа сълза се спусна по бузата ѝ и падна в краката ѝ оставяйки диря след себе си. Хера стисна здраво зъби сякаш беше на път да вдигне неумолим товар и се нуждаеше от цялата сила, на която бе способно тялото ѝ. Усети устните му върху косите си. Топлият му дъх галещ кожата ѝ докато я наричаше своя царица. И макар това отношение да я докосваше вътрешно на заден план се въртяха всички онези предполагаеми жени, с който е бил. Дали им бе казвал същите неща каквито и сега на нея?
- С тези ръце си докосвал други до вчера. - гласът ѝ бе нещо средно между съскане и ръмжене, но не се отдръпна от него. Отчасти защото не можеше, отчасти защото не искаше - Не ме докосвай. - отново каза със същата смесица на тонове.
И тъкмо когато усещаше гневът и огорчението вътре в нея да напират да излязат навън усети промяната в тона му. Някаква странна неувереност, която не бе виждала по лицето му от толкова дълго време, че въобще се съмняваше дали някога бе съществувала дори случайно. Отне ѝ няколко секунди време да претегли сериозността на положението и да извърне поглед към Зевс. Гневът и тъгата все още бяха там в очите ѝ. Една идея по-тихи, сякаш сложени на изчакване докато далеч по-тягосната тема заемаше пълнеше пространството между тях с напрежение.
you make me lose my confidence Tumblr_ou2r8swsoY1qj6bp2o2_r1_400
- Не говори глупости. Олимп устоя на Титаните. На Кронос. Едни смъртни няма да успеят да го срутят. - опитваше да извади успокоение по някакъв начин, но изражението на съпругът ѝ оставаше все същото. Какво бе така страшно и могъщо, че да направи Богът на Гръмотевиците толкова сломен и тих.
- Какво се е случило? - гласът ѝ бе равен, пълен с известна дистанция, но със сравнително по-малко ярост и тъга.
Zeus
Zeus
θεός
θεός
Брой мнения : 8
Join date : 15.07.2019

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Вто Юли 23, 2019 3:59 pm
- Не можеш да ми говори така!- Зевс повдигна пръст и го насочи към любимата си.- Аз мога и ще те докосвам... защото си моя жена!- той отново повиши тон, като обърна гръб на богинята, а наметалото му се завихри подри стъпките му. Със самоуверен ход той пристъпи към трона си. Там Зевс гордо се излегна като облегна ръцете си от двете страни на огромното кресло.

- Човеците успяха да се сдобият със Сенчестата книга. Аз се провалих в това да ги спра и в това да я намеря. Въпрос на време е да разгадаят тайните й и да отприщят злото над света си още един път.- Зевс възвърна строгият си, заповеднически тон и се заигра с брадата си. Той я свиваше в ръката си и я проскубваше надолу, но в един момент спря и се загледа в нищото, сякаш размишляваше.

- Хадес... сигурен съм че има пръст в това. Този глупак!- Зевс продължи спокойно, но последното извика, като светкавици проблещукаха от очите му.- Човеците го наричат "наука", ние боговете- "магия", реално са едно и също нещо, а тази книга крие загадки непосилни за човешкия ум. Искат да открият нещо, което не разбират, наричат го "божествена частица". Мислят си, че всичко в този свят е просто и елементарно и способно да бъде разбрано, научено, използвано. Истината е, че някой неща са направени, за да бъдат вечно скрити и да бъдат необятни. Божествена частица...ха-ха-ха!- Зевс се разсмя гръмогласно на глупостта на хората, след като беше приключил с краткото си размишление. Той продължи, този път с разтревожен тон.- Наистина интересно име, звучи... човешко и опростено, но това не ще разкрие тайната. Това "нещо" не е просто частица и това "нещо" е скрито дори за боговете. В допир с човешкия свят, "то'' ще приплете двата ни свята и ще ни заличи всички, богове и хора.- Богът въздъхна и погледна към своята любима.

-Това между нас, аз наистина съжалявам- Зевс беше искрен в думите си и това си личеше и по начина, по който ги изказваше. Той се изправи и се доближи до съпругата си.- Ти винаги си знаела за обичта ми към хората и за слабостта ми към жените, винаги си мразела точно това и именно поради тази причина, ти така и не ги обикна- хората.- Богът изглеждаше унил и загубил всяка надежда. Той искаше, в може би последните си мигове, да бъде честен с жена си и да и покаже, не за пръв път, колко много държи на нея. Зевс прегърна Хера и я задържа в обятията си, като я стискаше все по силно. Той сграбчи сатенената й дреха и я сви в юмрука си, не искаше да я пуска и да я загуби.
- Съжалявам скъпа моя, съжалявам за хората, за Олимп и за нас. Никога не съм искал да те нараня и ти сама знаеш това, знаеш че винаги си била специалната и единствена по рода си жена за мен, достойна, тя и само тя, да се нарече съпруга на Зевс!- Божеството се усмихна и отдръпна жена си от обятията си, но все още стискаше двете и рамена. Той се усмихна и я погледна почти със съжаление, за това че те нямаше да бъдат заедно завинаги, както си мислеха някога.
-Ти беше, си и винаги ще бъдеш, най-желаната за мен царица и винаги ще властваш над сърцето ми.- Зевс завърши с низходящ тон, пусна любимата си и се отдръпна назад, той предусещаше, че нещо лошо щеше да се случи много скоро.

you make me lose my confidence A9Pp you make me lose my confidence 32028df6d953452427a1dda0aa20cd8d
Sarah.
Sarah.
θεός
θεός
Брой мнения : 24
Join date : 09.07.2019

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Вто Юли 23, 2019 6:37 pm
Сърцето туптеше бясно в гърдите ѝ. Значи наистина бе имало проблем и не си го съчиняваше.
you make me lose my confidence Tumblr_inline_ov3em7V3ui1t7j765_400
- Да обикна хората? Чуваш ли се! Току що каза, че искат да ни погубят, а ти все още настояваш за прекрасната им природа. - въпреки опитите на Зевс да потуши гнева ѝ това едва ли щеше да се случи скоро, защото самият той ѝ бе дал прекалено много неща за който да се ядосва и да събира гнева в себе си. Не отвърна на прегръдките му. Отказваше да го погледне в очите. Беше му казала да не я докосва, а тй продължаваше да не зачита желанията ѝ. Какво бе тя? Просто компания, на която да споделя милите си? Нямаше ли право да бъде чута.
Но една кралица трябваше да знае кога кралството ѝ е по-важно от личното ѝ удобство и желания. Проблемът наистина беше по-сериозен от гневът в нея и тя се бореше с всичка сила да го подтисне.
Опитваше се да игнорира думите му. Не можеше да си позволи да му вярва отново. Освен това имаха по-важни неща за правене от поредното убеждаване на Зевс в безрезервната любов, която изпитваше към нея. Ако тя му бе достатъчна, ако я обичаше истински защо търсеше компанията на други - както човешки жени, така и божествени, а понякога и титанични. Студеният ѝ поглед се плъзна безизразно по лицето му, а след това се оттегли на още няколко крачки осигурявайки си разстояние от него. Беше почти сигурна, че можеше да усети женски аромат полепнал по кожата му. А защо не слезеше точно сега и не съсипеше хората? Защо не им отмъстеше веднъж и завинаги както трябва. Ако нямаше смъртни нямаше да има и проблеми. Една заличаваща цялото човечество буря. Облаците щяа да покрият така плътно слънцето, че смъртните щяха да се почувстват като в Тартар за отрицателно време. Щяха да се загубят в тъмнината на гнева ѝ.
you make me lose my confidence Tumblr_inline_ov3ep8nDY91t7j765_400
- Стегни се. Нищо не е свършило. Трябва да говорим с Хеката. Тя ще знае някой вълшебен предмет, заклинания. Нещо, с което ще оправим нещата. Ще извикам Хермес да разнесе новината до всички богове и създания. Няма да позволя на купчина мравки да се бърка в животите ни. - блъскаше яростта си настрана и се опитваше да мисли рационално. Трябваше да предпази Олимп. Да запази семейтвото си и всички богове невредими.
you make me lose my confidence Tumblr_inline_ov3euhF94B1t7j765_400
- Хадес няма изгода от това. Всичко, което се случи с нас ще се случи и с него, предполагам... - отдалечи се още няколко крачки от него пристъпвайки с известна ярост към вратите - Ще го намеря и ще говоря с него. Ти... ти повикай Арес... Хефест... Не знам. Някой, който може да ни помогне. Ако се наложи ще сляза лично на проклетата им земя и ще смачкам безмислените им животи един по един. - яростта прозираше ясно на повърхността, но Хера не се опитваше да я прекрие така или иначе.
Zeus
Zeus
θεός
θεός
Брой мнения : 8
Join date : 15.07.2019

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Сря Юли 24, 2019 6:15 pm
Веднага щом приключи, Хера тръгна към огромната порта, но Зевс ловко я храна за ръката и придърпа към себе си, отново.

- Не чу ли нищо, от това което казах?! Всичко приключи, а ти все още не го разбираш. Аз съм тук, ти си тук, защо просто не бъдем заедно, за последно, но както преди... както искаше- Зевс говореше меко и бавно, правеше паузи между думите си и показваше своята загриженост и любов, като прокарваше пръсти през косите на Хера и ги отмяташе старателно от нежното й лице.
you make me lose my confidence Original

- Не можем да бъде богове без човеците, нима забрави че именно техните молитви ни зареждат със силата, която притежаваме. Но дори това да не беше така, пак не бих могъл да ги унищожа и не заради обичта ми към тях, а защото бързо загубвам силите си.- Зевс отново отмести поглед към земята, той не спираше да се разкъсва вътрешно заради неуспеха в света на човеците. Именно на него се падаше вината и това си личеше по изражението му. Но освен провалът му в личен план, той съзнаваше, че беше обрекъл на гибел не само себе си и любимата си, а и целия Олимп.
you make me lose my confidence Tumblr_mvihq1JhEk1sxwyufo2_250

- Ти би трябвало да си го усетила до сега. Независимо при кой бог се обърнеш за помощ, това няма да има значение, защото всички ние вече отслабваме. "Божествената частица" е вече сред хората и световете ни са вече сложно и неразделно преплетени. Докато техния се зарежда със сила, то нашия е този, който губи своята... Въпрос на време е Олимп да се стовари под собствената си тежест и то върху Земята. Никой не може да познае какво ще се случи, но със сигурност нищо хубаво.- Богът скръсти ръце и остана замислен. Не виждаше изход от ситуацията, в която се намираха. Беше загубил всяка надежда и очакваше най-лошото. Единственото, което му беше нужно сега, беше подкрепата на половинката му.
you make me lose my confidence 200
Sponsored content

you make me lose my confidence Empty Re: you make me lose my confidence

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите